Přetvářka není řešení..

5. července 2011 v 20:49 | Lissa Dragomir |  Fiction
Tak toto téma se mi obzvlášťe líbí, protože žijeme ve světě kde je vlastně přetvářka naší součástí. Nikdo z nás nemá jen jednu tvář, jak bychom si všichni mysleli, přáli či domnívali. Všichni z nás mají dvě tváře, ale je jen na nás, kterou si zvolíme a pod kterou se budeme propagovat. I když.. To není úplně přesné, rozhodneme-li se srdcem, je to ta správná volba, rozhodli bychom se ze dne na den, že se budu chovat jako blonďatá, vysoká dámička? Ne, to by byla akorát přetvářka.
Podle mě je pouze na nás jestli se budeme chtít chovat jako namyšlená, promiňte mi ten výraz, slepice. Je pouze na nás jestli si budeme hrát na přátele a zároveň budeme kutit plány proti ostatním jak je ponížit, shodit, vyhodit.. Podle mě by každý měl světu nastavovat jen a pouze jednu tvář, se kterou je ON i ostatní spokojeni, nebo ne? Každý z nás je nijaký, někdo malý, jiný velký, tlustý, milosrdný, ale všichni jsme se narodili stejně, jako originály. Všichni jsme se narodili stejně - jako lidi, a všichni jsme se narodili na stejném místě, na planetě Země, ať už v jakýchkoli podmínkách, narodili jsme se tady a každý z nás tady má důvod proč tu je, tak proč se chovat jako debil, když mě ostatní můžou mít rádi a respektovat takového jaký opravdu jsem? Nepřetvařujme se, je to jen o důvod více k tomu, abychom měli v životě nepříjemné vzpomínky na to, že jsme někoho zradili.. Přetvářka NENÍ a nikdy nebyla a nebude řešení..
..Vaše Lissa..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Jasmína Jasmína | Web | 5. července 2011 v 21:04 | Reagovat

Zajímavý úhel pohledu.. :)

2 Neriah Neriah | Web | 5. července 2011 v 21:39 | Reagovat

No, na přetvářku se dá nahlížet různě. Je to řešení pro slabší, co nemají odvahu prosadit se ve stádu, kterému se říká lidstvo, taky to může být ochrana před určitými osobami, na druhou stranu přetvářka opravdu nic neřeší a stejně ji časem někdo prokoukne...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama