Červenec 2011

A to jsem prosím já.. :D

19. července 2011 v 21:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Tak to jsem prosím já, Lissa Dragomir ;)

And now, what do you think about me? :)


Odjíždím na 3 týdny..

19. července 2011 v 21:39 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj ;)
Tak zase odjíždím, tentokrát jedu na tábor :) Hrozně moc se těším :) Vy si to tu užijte, napadlo mě, že sem teďka nikdo moc nechodí, jak jsou ty prázdniny, jak je každý na dovolený, táboře..
Asi Vám něco přednastavím, ale uvidím, jak dneska budu mít čas a vidím to bledě :(
Mějte se tu krásně, pac a pusu.. Lissa..

Hymna blogu :)

13. července 2011 v 21:39 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj :) Napadlo mě, že by tento blog mohl mít nějakou hymnu :) Návrhy prosim v komentářích ;)
Díky ;)

Harry Potter končí..

10. července 2011 v 21:29 | Lissa Dragomir |  Movies
Že Harry Potter končí, to víme všichni.. Včera v Londýně byla premiéra posledního dílu a příběhu o čarodějném učni - Harrym Potterovi, jeho nejlepších přátelích Ronovi a Hermioně, o jeho lásce Ginny, přátelích, Bradavicích a jeho nepříteli Lordu Voldemortovi a jeho Smrtijedech. Skončil příbeh o jednom klukovi, který se neobyčejným stal a okouzlil miliony lidí po celém světě. Skončil příběh, který naučil děti číst knihy a skončil příběh, který jsme všichni tolik milovali.
Popravdě, hodně z nás jsme na příbězích o Harrym vyrůstali, byli to knížky do kterých jsme byli zažraní až do jedné do rána, dokaď jsme se nedozvěděli jak to s Harrym bylo. Všichni z nás znají jeho příběhy a dobrodružství nazpaměť, ale pořád jsme jím okouzleni. Je to chlapec, který zůstal naživu :)
Sama jsem s ním vyrůstala. Chodila jsem s kamarády ven a navečer vzala knížku, lehla si, rozsvítila lampičku, otevřela knížku a začetla se. Bylo období kdy jsem přečetla všechny díly a poté sáhla opět po prvním a četla.. Některé díly jsem přečetla i pětkrát :) :D Nedokážete si představit mou radost, když vyšel sedmý díl, Harry Potter a Relikvie smrti.. :)
Nebojte, jen Potterem sem nežila. Bylo spousta věcí, ale ráda jsem otevřela knížku a přečetla si další příběh o Hermioně, Ronovi. Pomohlo mi to se odreagovat, když jsem potřebovala zmizet z mého světa a nechtěla myslet na všechny potíže, problémy, které byli kolem mě.
Děkuji Ti Joanne Kathleen Rowlingová, díky tomu že nejel vlak vznikl tento dokonalý příběh. Nebýt toho, nikdy bychom nepoznali šprtku Hermionu Grangerovou, dvojčata Freda a George, milující Molly, proradnou Bellatrix, laskavého ředitele Bradavic pana Albuse Brumbála, poloobra Hagrida, Poberty, BA, Fénixův řád, Zloducha Voldemorta, úžasnou Lily, mastného Severuse a spoustu dalších.

Děkuji Ti, nebýt Tebe, nikdy bych nečetla. Jsem Ti vděčný Joanne, a doufám, že napíšeš další knihy o klukovi, který změnil svět.


Na přelomu 14. a 15. července se koná premiéra Harryho POttera a Relikvie smrti - 2.část v ČR. A tady je malá upoutávka :)

Užijte si ho.. Dokonalá sága století prozatím skončila.. :(
..Lissa..

(předpřipravený článek ze dne 8.7.11)

"Miluju Tě"

8. července 2011 v 21:29 | Lissa Dragomir |  Fiction
On: Jak mám říct holce, že jí miluju?
Ona: Prostě jí to řekni. :)
On: Můžu si to vyzkoušet na Tobě?
Ona: Ále jistě
On: Miluju Tě
Ona: Já Tebe také. Tak běž.
On: Už jsem to udělal..

Nebudu zde, odjíždím na týden..

8. července 2011 v 20:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj čtenáři :)
Chci se omluvit, že zde nebudu celý týden, protože odjíždím na dovolenou s babičkou. Ona si vždy vezme na dovolenou svá milovaná vnoučátka :) Přednastavím nějaké články, možná, přijedu buď v sobotu nebo v pátek a ve středu další týden odjíždím na tři týdny na tábor, ale to vám zde dám ještě vědět :)
Doufám, že mi zde zanecháte nějaký komentář i po dobu co zde nebudu :) Ozvěte se a já se pokusím něco přednastavit, protože budu bez internetu :( Mějte se tu krásně :) Au revoir, ..Lissa..

Přetvářka není řešení..

5. července 2011 v 20:49 | Lissa Dragomir |  Fiction
Tak toto téma se mi obzvlášťe líbí, protože žijeme ve světě kde je vlastně přetvářka naší součástí. Nikdo z nás nemá jen jednu tvář, jak bychom si všichni mysleli, přáli či domnívali. Všichni z nás mají dvě tváře, ale je jen na nás, kterou si zvolíme a pod kterou se budeme propagovat. I když.. To není úplně přesné, rozhodneme-li se srdcem, je to ta správná volba, rozhodli bychom se ze dne na den, že se budu chovat jako blonďatá, vysoká dámička? Ne, to by byla akorát přetvářka.
Podle mě je pouze na nás jestli se budeme chtít chovat jako namyšlená, promiňte mi ten výraz, slepice. Je pouze na nás jestli si budeme hrát na přátele a zároveň budeme kutit plány proti ostatním jak je ponížit, shodit, vyhodit.. Podle mě by každý měl světu nastavovat jen a pouze jednu tvář, se kterou je ON i ostatní spokojeni, nebo ne? Každý z nás je nijaký, někdo malý, jiný velký, tlustý, milosrdný, ale všichni jsme se narodili stejně, jako originály. Všichni jsme se narodili stejně - jako lidi, a všichni jsme se narodili na stejném místě, na planetě Země, ať už v jakýchkoli podmínkách, narodili jsme se tady a každý z nás tady má důvod proč tu je, tak proč se chovat jako debil, když mě ostatní můžou mít rádi a respektovat takového jaký opravdu jsem? Nepřetvařujme se, je to jen o důvod více k tomu, abychom měli v životě nepříjemné vzpomínky na to, že jsme někoho zradili.. Přetvářka NENÍ a nikdy nebyla a nebude řešení..
..Vaše Lissa..

On, ona.. :)

4. července 2011 v 19:59 | Lissa Dragomir |  Fiction
On:Je něco co by si na mě změnila?
Ona: Ne, já tě mám ráda takového jaký jsi. Ty na mě?
On: No... Našlo by se něco.
Ona: A co?!
On: Tvoje přijmení... Na moje ;) :D

Letopisy Narnie

4. července 2011 v 17:19 | Lissa Dragomir |  Movies
Mezi jedny z nejkrásnějších filmových pohádek a filmové příběhy určitě patří série od známého spisovatele C.S.Lewise. Napsal krásné příběhy o dětech - Lucince, Edmundovi, Zuzaně a Petrovi Pevensieových. Dvě dcery Eviny a dva synové Adamovi. Králové a královny Narnie.
Zatím jsou natočeny pouze dva díly:
  • Lev, čarodějnice a skříň
  • Princ Kaspian
  • Plavba Jitřního poutníka
Příběhy jsou krásně podány úžasně. Mě se osobně líbí filmové zpracování. Tyto filmy nejsou jen pro "děti", ale i pro mládež, je to takový film, když si člověk potřebuje odpočinout :)

Zde se můžete podívat on-line :)

Kdo nežárlí, nemiluje..

4. července 2011 v 8:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Každý z nás miluje nějakého člověka.. Máme ho rádi takového jaký je, milujeme tu jeho jistotu a lásku, kterou nám vlévá dobro do duše a ucpává jizvičky, které nám udělal někdo jiný.. Bere nás takového jaký jsme a my mu to nastokrát oplácíme..
Seznamte se s mottem, z kterého pravda přímo srší..
KDO NEŽÁRLÍ, NEMILUJE..
Woow.. Na tomto mottě, je spousta pravdy, řekněme si upřímně, nevadí Vám, když se kluk popř. holka líbá s někým kdo se líbí Vám, odpověď zní ano, v každém z nás je žárlivost..
Můj názor je ten, že bychom si měli uvědomit, jestli žárlíme osůvodněně nebo ne, pokud ano, měli bychom si s dotyčným promluvit i když je to někdy hodně těžké, já sama nevím, jestli bych to vždycky zvládla.. Ale, žárlivost je zdravá jen v určité míře, takže si klidně žárlete, ale ne že ho/ji budete sledovat na každém kroku, to by bylo přeci trochu pod vaši úroveň, nebo ne?
..Lissa..

Co se stalo?

3. července 2011 v 0:49 | Lissa Dragomir? |  My diary :D
Ahoj, udělala jsem Vám něco? Nejste spokojeni s obsahem blogu, nebo.. v čem je ten podtstaný problém, že můj blog asi pomalu zaniká.. Reakce, poznámky v komentářích, děkuji :) ..Lissa..