Cizinec

4. června 2011 v 11:59 | Lissa Dragomir |  Movies
Zdar ;)
Ráda bych Vám doporučila jeden úžasnej film, na kterej sem se koukala během tejdne. ;) Možná jste o něm slyšeli, možná jste ho viděli, nebo ho možná i znáte, jmenuje se CIZINEC. V hlavních rolích se nám zde představí dva nejlepší herci součastnosti, dva z těch TOP! Johnny Depp & Angelina Jolie.. :D
Příběh se odehrává v Benátkách. Je to o muži který ukradl několik bilionů dolarů - Alexander (Johnny Depp) a o Elise (Angelina Jolie) ženě, kterou miluje.
Alexander si musí udělat plastiku celého těla aby ho nechytili a nezatkli. Jeho intelekt je ovšem tak vysoký, že dokáže obalamutit i Elise, která je tajná agentka a žena kterou nadevše miluje. Po celou dobu tvrdí, že je Frank, učitel z Viscontinu, turista. Elise se bude muset rozhodnout. Frank nebo Alexander? Koho si vybere? Oba miluje, oba jsou úžasní, oba milují ji.. Tak koho?
Nakonec se ukáže, že muž o kterém si Elise myslela, že je pouhý učitel, je její milovaný Alexander.
Alexander prodělal plastiku za několik desítek tisíc dolarů.
Je to krásnej film, nejlepší je ta scéna, kdy běhá v pyžamu po Benátkách :D Doporučuju Vám tento film, ale ty pikaantnosti jak osvobozuje Franka, na to se raději podívejte sami :) Krásné koukání ;) Pak mi sem hoďte koment, co si o tom filmu myslíte ;) Je nominován na Zlatý Globus, čemu se upřímně ani nedivím :)
..Lissa.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama