Červen 2011

PRÁZDNINY!!

30. června 2011 v 19:29 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Woooww.. :D Vysvědčení již většina z nás doma ukázala a tak už zbývá to jediné ;)..
Tak už je to tady, to na co jsme celý rok čekali.. ;) Co to je? Napovím Vám jediným slovem, PRÁZDNINY!
Každý z nás má jistě plány, dovolenou, tábor, pařby, atp. Já Vám přeju jen to abyste si je do posledního dechu užili ;) A pokud ještě nemáte plány? Tak si nějaký pořádně a rychle najdete, protože zítra to začíná, začínají bechderoucí prázdniny ;) Že máte špatné vysvědčení? Ále prosím Vás.. Od září začínáte s čistým štítem a je jen na Vás jak se s tím poperete.. ;) Dejte mi vědět ;) Čekám na NOVÉ informace.. ;) Zatím pa..
Úžasný prázdniny!! Já si je určitě užiju ;)
..Lissa..

Sexy modelky v šesti letech?

26. června 2011 v 21:19 | Lissa Dragomir |  Fiction
Tak tenhle článek z webové stránky www.prozeny.cz mě vážně dostal :D
Dívky, kterým v šesti letech píchají rodiče botox? Dívky, které se promenádují po molech na jehlách a je jim pět? I tomuhle může někdo říkat dětství.. To co tu píšu je jen a jen můj názor.. :D Jak uvedla jedna paní/dívka, možná by 85% matek udělalo pro svou dceru to samé, a uvedla důvod, důvod, o kterém tady mluví celé lidstvo - kvůli penězům..
Nevím, jak by to bylo, ale nedokážu si představit, že kdybych měla dceru, že bych jí píchala botox.. Představte si sebe samu v roli matky, popř. otce.. Dokázali byste to udělat svému dítěti? Já vím, že tento článek možná naivní, ale myslím si, že si ty holčičky zkazili dětství.. Možná by byli dobré souteže pro dítka předškolního věku, ale ne aby se tam promenádovaly v plavkách a na jehlách vysokých deset centimetrů. Bez urážky, ale to mi přijde moc..
Kdo říkal tu posvátnou větu: "Dětství máš jen jedno" jo, vím, VŠICHNI!
Možná se těm dítkám líbí být populární a mít na hlavě korunku a přes hruď šerpu, komu z nás ne? KAŽDÁ a KAŽDÝ z nás měl v dětství oblíbené oblečení.. Holčičky šatičky a kluci nějakou tu mikinku.. Rádi jsme si hráli na princezny, prince, víly, krále.. Ale nehráli jsme si na něco, co dělají třicetileté dámy a osmnáctileté slečny.. Hráli jsme si na to, co jsme byli a co jsme - hráli jsme si na realitu - na děti.. Všichni jsme jimi byli a jsme rádi a pokud nám není třicet, tak si to ještě můžeme dovolit.. Vždyť, ty děcka mají zkaženou tu nejkrásnější část života.. A ta už nikdy nepůjde vrátit...
To je vše, co jsem chtěla říct.. Níže jsou fotky těch dívek a úplně na konci je odkaz na ten článek..
..Lissa..
Děti předškolního věku se ve světě módy objevují stále častěji
Luxusních šatů Lanvin si mohou užívat i nejmenší; Lanvin


Editorial časopisu Vogue vzbudil vlnu kritiky; VogueCílem Vogue prý bylo upozornit na stále větší počet dětí pohybujících se v módním průmyslu; Vogue


Láska a léto..

24. června 2011 v 20:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Zdravím ;)Tak co, už se těšíte na léto? :D Myslím, že se nebudu moc pléct když řeknu, že se tam těšíme - všichni?
Plány na léto? Nějaké mám.. ;) Tři týdny tábor proč ne? Samozřejmě pokud nemáte plány tak pojeďte, je to od 20.července - 8.srpna - odkaz je http://slunecnizatoka.czu.cz/rodice/obsah. Doporučuji 2.běh :)
Poté Živohošť s bratránkem ;) Poté nějaké sjíždění řeky s fajn lidma ;)
Pak se mé cesty uberou směrem Německo - Hyde park a Tropical Island ;)
A pak srazy s kámošema, příbuznejma a také mojí rodinou :) ;D
Tyhle prázdniny budou fajn, možná nějaký pařby? :D Uvidíme.
Těším se na dovolenou.. ;) A co vy? Těšíte se na flirtování s klukama? A nebo abych neurazila pány, tak flirtování s dámami? Uvidíme pánové, jak se Vám bude dařit.. ;) Třeba se na někoho z Vás usměje štěstí a osud Vám do náruče někoho přivane.. ;) Uvidíme ;) Hlavně mi dejte vědět, jak je to s tím vaším objevem, protože léto je období lásky, přátel a nových poznání.. ;) Láska hory přenáší ;) Takže i to léto, nějak přežijete nebo i nějaký letní flirt není k zahození, dbejte na má slova..Lissa..

Rekapitulace?

24. června 2011 v 20:09 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj.. ;) Napadlo mě jestli nechcete abych založila rubriku o cestování, o místech, kde jsem byla, zážitky, fotografie.. ;)
Pokud ano, tak se ozvěte do komentářů :) Začala bych Anglií a pokračovala místy, kde jsem již byla - Kanárské o-vy, Itálie, nebo třeba Bulharsko :) Dejte vědět :)
..Lissa..

I´m back..

24. června 2011 v 10:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj drazí návštěvníci, ;)
Chci vám jen mimo řeč říct, že jsem zase zpátky from England ;)
Tohle je statistika za dobu co jsem zde nebyla.. Vřele děkuji :) Překvapili jste mě ;)
Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:
Pondeli: 439
Utery: 219
Streda: 107
Ctvrtek: 116
Patek: 300
Sobota: 112
Nedele: 7
Celkem: 1300
Anglie byla krásná :) Bylo to tam fajn, jen jsem dostala zánět středního ucha.. :( Jeden den jsem musela být doma a to šli na Tower, byli na Tower Bridge, Millenium most a loď.. Já koukala na programy v angličtině ze stanice C4.. Dávali Friends, Gilmore girls, One tree hill apod :D
Dneska večer se ještě ozvu.. ;) Zatím pa.. Lissa..

Tak teď vy.. ;)

20. června 2011 v 21:59 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj,
teď to možná vypadá, že se opičím po PJ, promiň PJ, ale potřebuju abyste mi to pověděli.. ;) ;)
Řekněte mi co tu všechno chcete.. ;) :D JEDNODUŠE.. :D Díky a zatím pa.. ;) Za týden se vrátím..
Vaše ..Lissa..

Anglie? :D

14. června 2011 v 10:49 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj,
tak dneska odlítám to England :D
Těším se, hrozně moc :D Kufr sbalenej, knížka připravená, blog na zápisky z památek také, co víc si přát?
Bude to fajn, jízda na LOndon Eye, Muzeum voskových figurín, nějaké ty nákupy - ulala :D Buckingham palace, Tower, Big Ben, Westminster Abbey.. Paráda :D
To jsou jen příklady toho kudy se budu procházet a kde si co budu fotit ;) Pak vám sem něco hodím :D Nebo odkaz na rajče.. Něco vymyslím ;) Ale je to jen kvůli Vám ;)
Tak se tu zatím mějte hezky :D
Hodím Vám sem ještě jeden díl povídky, snad se líbí.. ;) Zatíím pa.. :)
..Lissa..

Další rekord? :D

13. června 2011 v 21:29 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Tak a je to tady zase, úžasná návštěvnost, vím, že blog o návštěvnosti není, ale tohle sem prostě musím dát.. :) Další dokonalý rekord.. Díky lidi, jste úžasní :) :**
Za tu reklamu děkuji PJ - www.pj-web.blog.cz , díky spolužačko ;) :D
Děkuji, jste úžasní ;) Já tady ještě něco přednastavím na pobyt když budu v ANglii a pak vám to tady všechno za tepla popovídám... :) ;**
..Lissa..

Balit, balit, balit..

12. června 2011 v 21:09 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Když jsem začala psát nadpis tohoto článku, napadlo mě jestli si to nevezmete do dvojsmyslů :D
Buďto, balit na cesty nebo balit kluky.. :D Teď si vyberte.. ;D
V tomto případě pro ty, kteří mají problémy s láskou, mám špatnou zprávu, tentokrát myslím balení kufrů.. :D
V úterý odlétám do Londýna.. :) Těším se, už mám skoro sbaleno, ale třeba ještě budu přebalovat, už mi jen chybí palubní lístek a sednout si pohodlně do letadla :) Bude to fajn. :D Doufám ;)
Čtrnáct dní bez školy, moje milovaná angličtina, voskový figuríny, možná nějaký ty nákupy, zkrátka paráda :D
Poté víkend s výbornejma kamarádama.. Proč ne? ;)
Pak Vám sem možná hodím nějaké fotky, doufám, že se budou líbit, protože moje slabost pro Anglii, Londýn a tak není zrovna malá.. ;) Stejně jako Amerika, tak i Anglie mě fascinuje..
Woow.. A teď mám problém :D Co si vezmu s sebou? Na sebe? Co bude zbytečnost a co nezbytnost? Problém zatím není vyřešen.
Moc se těším a třeba mi napiště pohled :D Néé, dělám si legraci, užijte si to tady, já se pokusím si zapamatovat něco z těch památek - London Eye, Oxford = perféécto :D.. Pak vám sem něco hodím, mimochodem, mám zítra předpřiravit nějaký článek? Nechci aby moje aktivita klesla, přece jen to dělám pro Vás..
Mějte se tu a pište co byste chtěli.. Pa.. Lissa..

Stroj času = závist..

11. června 2011 v 8:59 | Lissa Dragomir |  Fiction
Asi každému z nás by se alespoň jednou hodil. Byla by to taková věcička, která by za nás řešila problémy, ale proč?
Kdyby nebyly problémy, byl by náš život nudný, nezábavný.. Ale jelikož jsou, můžeme si ho užívat plnými doušky.. Jak se to jen říká? Všechno zlé, je pro něco dobré? :D
Každý z nás si přeje lásku, přátelství, poté něco zkazí, a přál by si aby to tak neudělal, chtěl by mít stroj času, aby to dal do pořádku, ale to by nebylo FÉR.!!!
Vemme si třeba film Harry Potter - tam měli Obraceč času, což je v podstatě také Stroj času.. Směli ho, ale využívat jen když šlo někomu o život nebo měli zvláštní povolení.!
Proto si myslím, že by se každý z nás měl vždy zamyslet nad tím, co bude dělat, než to udělá, zamyslet se nad tím co poví, než něco řekne, zamyslet se nad vším co by chtěl aby se dělo..
Stroj času by byl možná dobrý, ale v tomto světě by to bylo o závisti.. Protože.. Kdo by ho nechtěl mít?
..Lissa..

Krásní mrtví - Jason

10. června 2011 v 17:39 | Lissa Dragomir |  Recenze
Nejsou živí, nejsou mrtví.. Něco mezitím..
Tak to je motto knihy, kterou napsala americká spisovatelka Eden Maguire.. Vypráví o dívce Darině, které za jeden školní rok zemřeli čtyři spolužáci mezi nimiž byla i její nejlepší kamarádka a kluk kterého nadevše milovala.. Seznamte se s Darinou a krásnými mrtvými - Jasonem, Arizonou, Summer, Phoenixem a ještě s pár dalšími. Vítejte..
Ze začátku vám zde svými vlastními slovy řeknu něco o knize, včetně úvodu, který jste již četli. Snad se Vám to bude líbit a oceníte i recenzi, kterou napíšu níže.. :) Lissa..

Kniha vypráví o dívce Darině, která před třemi dny ztratila kluka, kterého nadevše milovala a se kterým byla šťastná. Byli dokonalí pár. Milovali se, vážili si sami sebe, žádnýmu z rodičů nevadilo tomu druhýmu s kým chodili, jenže to mělo háček, Phoenix umřel a Darina se hroutí. Darina chodila do třídy, kde o život během jednoho roku přišli hned čtyři její spolužáci:
 • Jason - jel se svou holkou Zoey na motorce, ale spadli, ona to přežila, on zemřel.. Milý kluk, kamarád. Přišel o matku.
 • Arizona - nafoukaná, jaký byl její příběh zatím nevím. S Darinou se něměli rádi, pohrdá jí.
 • Summer - nejlepší kamarádka s Darinou, příběh zatím nevíme..
 • Phoenix - kluk, kterého Darina miluje a on zase ji.. Dokonalý pár, zemřel při rvačce na náměstí, padali smrtelné rány noži..
Tak to jsou oni - Krásní mrtví - na starosti je má Hunter, který se do světa mrtvích jen tak nevrátí..

Můj názor a recenze: Kniha je psána hezky, zaujme čtenáře jak obálkou tak i svým příběhem. Je to milá a hezká kniha na pláž, pokud tedy máte rádi romantiku, nějaké to zlo a člověka, který proti zlu bojuje.. O tom je celý tento příběh.
Myslim si, že jméno hlavní hrdinky bylo vybráno hezky i když se mi moc nelíbí - je neobvyklé a nepoužívané v knihách, což má výhodu - vryje se vám do paměti..
Nejlepší jsou scény s Darinou a Phoenixem.. Záhada je vyřešena a s tím co udělá jeden člověk jsem opravdu nepočítala.. Jasonův příběh je u konce a může začít další - Arizonin.. Jak jen ten dopadne? Můžeme se těšit, proto si myslím, že byste si měli přečíst tuto zajímavou knihu :) :D !!POZOR!! Nejsou zde upíří! Osobně si myslím, že těch je dost a BEST BOOKS o upírech je jednoznačně The vampire academy!!

REKLAMY

7. června 2011 v 7:19 | Lissa Dragomir |  Reklamy ;)
Někdy jsem ten článek musela napsat - REKLAMY - do této rubriky, prosím ;) Děkuju :)
Krátkej článek, ale soufám,že výstižnej.. :) Díky za toleraci a respekt :)
..Lissa..


Díky :D New record :D

6. června 2011 v 21:14 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj lidi, tak to je dnešní statistika BEST :D Děkuju :) Ještě jsem předtím měla 14 lidí, ale 15 je fakt bezva :) Statistiku tu mám teprve dva dny tak díky :) ;) Vážím si toho :)
Dnes: 148 lidí
Online: 15


Děkuju :) Moc.. Jste úžasní :)
..Lissa..

COOL BOOKS :) FROM LISSA :)

5. června 2011 v 21:49 | Lissa Dragomir |  My favourite books
 • Ahoj lidi ;)
Přemýšleli jste někdy o dost " cool " knížkách? Tady je pár SUPER TIPŮ, tyhle books vážně doporučuju ;)

The vampire academy - Vampýrská akademie - Richelle Mead

série má 6 dílů:
 1. Vampýrská akademie
 2. Mrazivý polibek
 3. Stínem políbená
 4. Krvavý slib
 5. Spoutáni magií
 6. Poslední oběť
Dokonalá série, jedny z těch mejch TOP.. :) Doporučuju, určitě si je přečtěte, když vás to nebude bavit po první knize, tak se na to vykašlete, ale na 98% procent si přečtete další díl ;)

Harry Potter - Harry Potter - Joanne Kathleen Rowling
série má 7 dílů:
 1. Kámen mudrců
 2. Tajemná komnata
 3. Vězeň z Azkabanu
 4. Ohnivý pohár
 5. Fénixův řád
 6. Princ dvojí krve
 7. Relikvie smrti
Potter sérii asi všichni znáte, :) Krásné filmy, dokonalá série, která "naučila" číst miliony lidí na Zemi. Všichni ji milují. :)
Knihy jsou opravdu dokonalé, měla jsem období, kdy jsem četla všechny díly a poté zase odznova a poté zase od jedničky po sedmý díl.. Asi tak 5 krát.. :) Byla jsem tenkrát opravdu šťastná když vyšel HP7 :)
Opravdu si to přečtěte, je to dokonalý :) Těším se na film, ale 7.dil knihy je vážně zajímavý a jak to říkají Angličané - amazing? :D

The vampire diaries - Upíří deníky - L. J. Smith
 1. Probuzení
 2. Souboj
 3. Zášť
 4. Temné shledání
 5. Návrat
 6. Souboj
Knihy od L.J. Smith. Upřímně si myslím, že lepší je seriál. Je to asi jediný seriál, který se mi líbí více než kniha, ale ani knihy nejsou k zahození. Nejvíce se mi líbil 3. a 4. díl :)
Doporučuji hlavně seriál ;) Dokonalej :) A nepřeháním :) ;)
Připravují se ještě dvě knihy :)

Academy Evernight - Akademie Evernight - Claudia Gray

 1. Akademie Evernight
 2. Hvězdopravec
 3. Přesýpací hodiny
 4. Na druhé straně
Také zajímavé knihy, krásný příběh upírky Bianky a lidského kluka Lucase.. :) Další kniha, kterou doporučuji ;)

House of night - Škola noci - P.C. Cast a Kristin Cast
 1. Označená
 2. Zrazená
 3. Vyvolená
 4. Nezkrotná
 5. Pronásledovaná
 6. Pokoušená
 7. Spálená

Knížky, od matky s dcerou Castových, jsou hezké, ale nějak díl po díle ztrácejí grády.. Mě se nejvíce líbili knihy do 4. dílu. Ty jsou hezké, ale poté mi to přijde jako blbost.. :( Nerada to říkám, ale myslím si, že by se tomu měli více věnovat :) :(
Doporučuji, ale jen ty první..

Gossip girl - Super drbna - Cecily von Ziegesar
 1. Preugeul ( co bylo před prvním dílem)
 2. Líbej mě
 3. Ty víš, že mě miluješ
 4. Nechci víc než všechno
 5. Protože znám svou cenu
 6. Tak se mi to líbí
 7. Chci jedině Tebe
 8. Nikdo není lepší
 9. Nic nás spolu neudrží
 10. Jen ve tvých snech
 11. Lhala bych Ti?
 12. Nezapomeň na mne
 13. Miluji Tě napořád
Knížky jsou hlavně o jedné elitě z Upper East Side.. Jestli můžu říct, tak to jsou nejlepší romány z té rubriky "dívčí".. Krásná série.. Vydržte až dokonce.. Protože jejich příběhy jsou DOKONALÉ.. Jako vystřižené z Vogue.. :) Tady je pár informací o seriálu, který je také velice zajímavý a úžasný ;) To byly webovky do školy http://gg-gossip-girl.wz.cz/
Doporučuji :)

Doufám, že se Vám knihy, pokud je budete číst, budou líbit.. :) Užijte si je :) A hoďte názor, mám ráda více knih, ale tyhle jsou moje TOP.. :)

Díky PJ! ;)

5. června 2011 v 17:29 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj lidi ;)
Chci veřejně poděkovat jednomu člověku - PJ, její web naleznete http://pj-web.blog.cz/, děkuji za krásný desing, trpělivost.. :) Doporučuji se podívat na její web.. ;)
DÍKY :)
..Lissa.. :)

Neznáte nějakej konkurz, komparz?

4. června 2011 v 12:29 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj ;)
Chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte nějaké castingy, konkurzy, komparzy, nebo něco takového ;)
Miluju herectví a myslím, že bych to mohla zvládnout.. ;) Ten kdo mě zná tak to může posoudit :) Děkuju, nebo třeba i jen divadlo ;) Piště, prosím do komentářů nebo do Vzkazů autorovi, tam dáte jméno a napište tam email, abych vám mohla poděkovat :)
DĚKUJU!
Mám Vás ráda..
..Lissa..

Cizinec

4. června 2011 v 11:59 | Lissa Dragomir |  Movies
Zdar ;)
Ráda bych Vám doporučila jeden úžasnej film, na kterej sem se koukala během tejdne. ;) Možná jste o něm slyšeli, možná jste ho viděli, nebo ho možná i znáte, jmenuje se CIZINEC. V hlavních rolích se nám zde představí dva nejlepší herci součastnosti, dva z těch TOP! Johnny Depp & Angelina Jolie.. :D
Příběh se odehrává v Benátkách. Je to o muži který ukradl několik bilionů dolarů - Alexander (Johnny Depp) a o Elise (Angelina Jolie) ženě, kterou miluje.
Alexander si musí udělat plastiku celého těla aby ho nechytili a nezatkli. Jeho intelekt je ovšem tak vysoký, že dokáže obalamutit i Elise, která je tajná agentka a žena kterou nadevše miluje. Po celou dobu tvrdí, že je Frank, učitel z Viscontinu, turista. Elise se bude muset rozhodnout. Frank nebo Alexander? Koho si vybere? Oba miluje, oba jsou úžasní, oba milují ji.. Tak koho?
Nakonec se ukáže, že muž o kterém si Elise myslela, že je pouhý učitel, je její milovaný Alexander.
Alexander prodělal plastiku za několik desítek tisíc dolarů.
Je to krásnej film, nejlepší je ta scéna, kdy běhá v pyžamu po Benátkách :D Doporučuju Vám tento film, ale ty pikaantnosti jak osvobozuje Franka, na to se raději podívejte sami :) Krásné koukání ;) Pak mi sem hoďte koment, co si o tom filmu myslíte ;) Je nominován na Zlatý Globus, čemu se upřímně ani nedivím :)
..Lissa.. :)

Pohádky jsou naše budoucnost..

4. června 2011 v 8:39 | Lissa Dragomir |  Fiction
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak jsou pro nbás důležité? Jak je pro nás důležité je znát? Možná se Vám to nezdá, ale kde bychom v současnosti asi byli? Jsou to oddychové chvilky a hlavně ponaučné příběhy. Lidé potřebují znát pohádky, protože jinak bychom nebyli tam kde jsme. Pohádky musí být součástí naší budoucnosti, stejně tak jako byli součástí minulosti a teď i přítomnosti. V pohádkách je přesně vytyčeno dobro a zlo. Nikdo nehraje na dvě strany, každý hraje na tu svou, svou stranu kterou si zvolil nebo na stranu, kde je jeho rodina a přátelé. Představte si třeba pohádku, která je teď v kinech - Čertova nevěsta. Je to o královně, která by byla ochotna udělat cokoli proto aby měla dítě, klidně i uzavřít smlouvu se samotným peklem. Dále si myslím, že stojí za zmínku jedna z vánočních pohádek, Kouzla králů. Je to pohádka, o dvou královstvích, mezi dobrým a zlým a je jedině na Tadeášovi, jestli princezna Mariana bude žít, nebo bude navěky zakleta. Tyto dvě pohádky patří spíše mezi ty moderní. Avšak, ou když se řekne to téma klasické české pohádky, tak kterou si vyberete. Já osobně asi ty dvě nejznámější - Tři oříšky pro Popelku a Ať žijí duchové. Pak lidé mají rádi černobílou, starou, ale podle nich krásnou Pyšnou princeznu či snad Šíleně smutnou princeznu. Já sama si osobně myslím, že české pohádky, jsou nejkrásnější ze všech. Ty americké stláskaniny, kterým říkají pohádky.?
Můj názor je takový, že se asi každý v pohádkách najde, každý tam ztělesňuje nějakou postavu, která tam má místo a je tam důležitá. Je to jako na naší planetě, každý tu má svůj prostor a planeta by vypadala jinak, kdyby tu třeba nebyl někdo z těch kdo tu jsou.
Co by mělo být v typické české pohádce? Ptáte se? Čerti, princezna, nějaké to zlo..
V dnešní době posloucháme příběhy od našich babiček, dědečků, čteme z tlustých zaprášených knih, koukáme se na ně v televizi. Jsou to příběhy, které napsali někteří autoři i před několika desítkami let, a čím jsou starší, tím jsou hezčí, pravdivější a dokonalejší, protože naše republika, je pro pohádky jako ráj, jako stvořená.
Važme si pohádek, protože jsou naše budoucnost.. Typické české pohádky jsou naše bohatství, bohatství, které nemá nikdo na světě..
Kde bychom byli bez nich? To ony nás poučují, a říkají nám jak to opravdu je, i když.. Svět není pohádka..
..Lissa..

Vampýrská akademie - moje recenze

2. června 2011 v 21:59 | Lissa Dragomir |  Recenze
Vampýrská akademie 1 - Vampýrská akademie
Richelle Mead
Doufám, že každý z Vás ví o čem tato knížka je a v čem spočívá. ;) Já vám k tomu řeknu jen svou recenzi a svůj názor. J
Kniha je psána velice hezky.. Četla jsem si ji, když jsme byli v Bulharsku, a nadchla mě tak, že jsem ji zhltla do slova a do písmene jedním dechem J Je psána takovým stylem, jako byste byli vy hlavní postavou - Rose Hathawayovou. Připadáte si jako byste měli chránit Lissu a když čtete o kousek dál, uvědomíte si, že vás pohltil děj, nemůžete oči odtrhnout od stránky a doufáte, že někdy zažijete něco podobného jako Rose a její přátelé. Doufáte, že Váš životní příběh bude podobný. Plný lásky, rodiny, přátel, ale i nesnází, komplikací. To přeci do dokonalého života patří.. J A když si přečtete poslední slovo, které je na poslední stránce, uvědomíte si, že se těšíte na další díl a přemýšlíte jak se Rose povede příště. Lépe nebo hůře?
(více v celém článku)