Květen 2011

Pro začátek ;)

29. května 2011 v 20:39 | Lissa Dragomir |  My diary :D
Ahoj lidi,
Jak se máte? Právě jste objevili první článek, který píšu na tomto blogu... Je to zatím takové seznámení s novým prostředím, se mnou, s rubrikami, které jak doufám, tu budou přibývat a hlavně o článcích a příspěvcích, kterých jak doufám tu nikdy nebude málo :) Začněme s představováním :)
Mé autorské jméno je Lissa Dragomir, samozřejmě je možné, že se během mého působení tady bude možná měnit, ale to nechme na potom :) Tento web bude o recenzích mých oblíbených knih a knih, které jsem četla, i když ne vždy se mi třeba líbíly. Jsou to MÉ vlastní názory, tak žádám trochu respektu a prosím o kopírování jedině se zdrojem. :) Díky. Dále na tomto webu budu psát něco ve smyslu vlastních zápisků a názorů, prosím i v tomto případě o toleraci :) :D Doufám, že budete mými věrnými čtenáři i poté :) Kromě toho co jsem už uvedla, tak budu psát i o svých oblíbených filmech apod.. Možná sem přidám i nějaké odkazy na fajn stránky, které uznám za vhodný aby jim tu visela reklama :D Ještě jsem chtěla poprosit, abyste reklamy psali jen do složky, určené pro tento účel a nikam jinak!! :) Je docela v reálném obraze, že sem budu dávat nějaké povídky, možná budu časem překládat něco z angličtiny ;) Nebo přeložím knihu, která zatím ještě nevyšla, ale to je, jak se lidově říká, ještě ve hvězdách. :D Mám ráda angličtinu tak je docela reálné, že budu do svých článků vkládat něco z angličtiny, pokud byste to nechápali tak stačí napsat do rubriky, kterou pak vytvořím svou mailovou adresu a odkaz na článek a já vám to přeložím a pokud by Vám to připadalo až příliš zdlouhavé, tak si najděte chvíli a napište to tam. :) Nebo někam abych to měla přehledně :)
Moc děkuju :) Doufám, že si budeme rozumět.. :) Už teď Vás mám ráda :) ♥ ..Lissa..
P.S.: Web bude teď pár dní v rekonstrukci tak prosím o toleraci a respekt, přece jen chodím do školy, na kroužky a mám povinnosti :) ..Lissa.. ♥